Kaspersky Anti-Virus 2014

Kaspersky Anti-Virus 2014

Author
Users
  • Bezpieczeństwo
  • Interfejs
  • Cena
  • Wydajność

Kaspersky AntiVirus jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku programów antywirusowych. Dostępne programy i systemy antywirusowe cały czas są zmieniane i modyfikowane przez firmy je oferujące tak by faktycznie zapewniały jak najpewniejszą ochronę. Skoro zmieniają się same wirusy tak też i powinny się zmieniać narzędzia by faktycznie spełniać skutecznie swoje zadania w zakresie planowanej i potrzebnej ochrony.

Takim programem który cały czas świetnie się sprawdza jest przeznaczony do użytku komercyjnego jak też domowego Kaspersky Anti-Virus 2014, który pozwala wykrywać wirusy wszystkimi najnowszymi opracowanymi metodami. Zatem też daje zabezpieczenie przed takimi wirusami które samoczynnie zmieniają swoje kody oraz też prze wirusami polimorficznymi.

Dzięki temu rzeczywiście nawet takie formy zagrożeń nie prześlizgną się przez blokadę jaką stwarza właśnie Kaspersky Anti-Virus 2014. Jak inne dobre programy wykorzystuje także system wykrywania metodą heurystyczną co sprawia że nawet nie sklasyfikowane i nie znajdujące się w bazach wirusów zagrożenia też są rozpoznawane i blokowane oraz poddawane kwarantannie. Program też jest wyposażony w skuteczne filtry antyspamowe, takie które są wspierane przez wszystkich klientów SMTP, co też daje zabezpieczenie dla wszystkich skrzynek pocztowych zarówno jeżeli chodzi o pocztę wysyłaną jak też odbieraną.

Dodaliśmy link do pobrania Kaspersky Anti-Virus 2014 w wersji dostosowanej do obsługi systemu Windows 8.1

3 Comments

  1. Naprawdę jestem zadowolona z Kasperskiego. Sprawdzone rozwiązanie w przystępnej cenie. Używam na stacjonarnym i laptopie od wersji 2009. Gorąco polecam!

  2. Kaspersky jest najlepszym rozwiązaniem do firmy. Na allegro można kupić licencje na wersje z przed roku, za 1/3 ceny aktualnych. A co najlepsze aktualizacja do aktualnej wersji jest darmowa!.

  3. nieznam.jeszcze.waszego.programu.narazie.chce.na.prube

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kaspersky Virus Removal Tool 2011 | Darmowe programy antywirusowe - [...] Kaspersky Virus Removal Tool 2011 używa sprawdzonych i wydajnych algorytmów antywirusowych co  Kaspersky Anti-Virus, jest przy tym całkowicie darmowym …
  2. Test skuteczności antywirusów – 0 day | Darmowe programy antywirusowe - [...] za nim z niewiele gorszą skutecznością znajdują się między innymi polecane przez nas produkty Kaspersky Antywirus i [...]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>